درباره ما


1- رشد سریع اینترنت و افزایش ضریب نفوذ آن درجامعه ، ايران جستجو را بر آن داشته است تا با حضور در زمينه املاك، امکان تبادل آسانتر اطلاعات را فراهم سازد. در راستای ارائه خدمات تسهيل گردش اطلاعات آنلاين مبادلات املاك در بستر وب ، سایت MELKMOJUOD.IR  طراحی و به کار گرفته شده است.
2-  سامانه MELKMOJUOD.IR با هدف تبادل آنلاين اطلاعات املاك بدون واسطه‌، ايجاد گرديد.
بدون کمیسیون، بدون هزینه پنهان و بدون هیچ هزینه اشتراکی
3- ما نیز همانند مراجعه کنندگان به این پایگاه مجازی، با آشنايي كامل با  سختیها و پیچیدگی های مراحل مبادلات املاك  در شکل سنتی، امید داريم با یافتن بهترین گزینه های ممکن برای مبادلات ، بتوانيم در کمترین زمان ممکن نتیجه دلخواه تان را میسر سازيم.
از این رو بر آن شدیم که با توجه به رشد سريع اينترنت و بررسی عمیق و علمی بازار املاك کشورو استفاده از تجارب مشابه خارجی و درک نیاز ها، محدودیت ها، و فرصت های موجود، به ایجاد و راه اندازی سايت MELKMOJUOD.IR  بپردازیم.
امید داريم بتوانيم در کمترین زمان ممکن نتیجه دلخواه تان را فراهم سازيم MELKMOJUOD.IR با ساده سازی و روشن سازی فرآیند خرید و فروش ملك و مسكن ، شما را یاری می کند تا با کمترین دردسر و در کمترین زمان ممكن نتیجه دلخواهتان را بيابيد.
در راستاي نيل به هدفمان يعني  تسهيل دسترسي اطلاعات  مبادلاتي ملك و مسكن ، همواره مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات سازنده شما برای هرچه بهتر و کارآمدتر کردن این فرآیند هستیم. در صورتی که علاقمند به در میان گذاشتن نظرات خودباماهستید، آنها را به آدرس تماس باما ارسال نمائید.
امیدواریم مراجعه کنندگان عزیز به این پایگاه مجازی به این مهم اهمیت داده و ما را در جهت رسیدن به این اهداف یاری رسانند.
بدیهی است که از نظرات و پیشنهادات تمامی صاحبنظران امر در پیشبرد اهدافمان جهت سهولت کاربران و مردم عزیز استفاده خواهیم نمود.
برای بیان نظرات و پیشنهادات خود، لطفاً به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.
با تقدیم احترام: مدیریت سامانه  MELKMOJUOD.IR

مبادلات بی‌واسطه
در  MELKMOJUOD.IR کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در مبادلات شما MELKMOJUOD.IR هیچگونه دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.

راهنمايي شما به بهترين نتايج دلخواهتان.


در یک کلام MELKMOJUOD.IR یعنی هوشمندانه ، اگاهانه  مبادلات املاك انجام دهيد
راهنمايي شما به بهترین نتايج  دلخواه

تکنولوژی ما بهترین راه برای راهنمايي شماست که با مفاد قانونی، در زمان مناسب و با قیمت مناسب مبادلات ملك و مسكن انجام دهيد
به ما بگویید که چه چیزی میخواهید تا كمكتان كنيم راحت تر تصمیم بگیرید
درخواستها را از مشتریان واقعی دریافت کنید و به طور مستقیم با آنها تماس بگیرید.

پیشاپیش از وقتی که می گذارید و از همراهیتون متشکريم.